BT 300P

115,00 s DPH (95,83 bez DPH)

TOPDON BT300P je náš najnovší tester 12V olovených akumulátorov so zabudovanou tlačiarňou. Dokáže testovať batérie od 100 do 2000 A studeného štartovania (CCA). Je kompatibilný so zaplavenými batériami, AGM, GEL a EFB ; a má akreditované normy vrátane: CCA, JIS, EN, DIN, SAE a IEC. BT300P dokáže testovať skutočnú hodnotu CCA batérie, jej zdravotný stav, štartovací systém a nabíjací systém. Je navrhnutý s pokročilými technológiami vodivosti a vysokokvalitnými, robustnými materiálmi a je ideálny pre mechanikov v dielni alebo domácich majstrov na presné a bezpečné testovanie.

Kategória:
Popis

PROFESIONÁLNY VÝSKUM A TECHNOLÓGIE. PROFESIONÁLNE VÝSLEDKY

Prístroj TOPDON BT30OP predstavuje naše najnovšie vylepšenia v oblasti výskumu, testovania a bezpečnosti – to všetko s ohľadom na vás, profesionálov, ako aj domácich majstrov.

 

 

 

KOMPLETNÉ A VŠESTRANNÉ POKRYTIE BATÉRIÍ

Kompatibilný so štyrmi typmi batérií: zaplavenými, AGM, GEL a EFB. Akreditácia podľa 10 noriem pre batérie: CCA (100 až 2000), CA, BCI, MCA, DIN, IEC, EN, SAE, JIS a GB.

 

 

 

 

RÝCHLY ŠTART, INTUITÍVNE, UŽÍVATEĽSKY PRÍVETIVÉ A KROK ZA KROKOM

Čo viac môžete povedať? Prístroj TOPDON BT300P sa ľahko používa aj pre niekoho, kto nikdy predtým batérie netestoval.

Jeho atraktívny 2,4-palcový farebný displej ho tiež odlišuje od ostatných testerov v tejto triede.

Čo môže byť lepšie ako účinný nástroj? Čo tak taký, s ktorým je vždy radosť pracovať?

 

VŠETKY DOPLNKY, KTORÉ NA VÁS ČAKAJÚ

– Podpora viacerých jazykov.

– Vysokokvalitná, ľahká a odolná úložná taška.

– Bezplatné 3 kotúče štandardného tlačového papiera.

 

 

 

 

VYSKÚŠAJTE A VYTLAČTE SI HO. MAJTE JU PRIPRAVENÚ, KEĎ JU BUDETE POTREBOVAŤ

BT300P má zabudovanú tlačiareň, ktorá dokáže vytlačiť výsledky testov v priebehu niekoľkých sekúnd. Či už ste profesionál poskytujúci servisné služby a dokumentáciu, alebo puntičkársky automobilový odborník, ktorý si vedie denník batérií, vieme, že si výsledky testov radi vytlačíte.

 

 

 

PRENOSNÝ, SPOĽAHLIVÝ, ODOLNÝ – ROVNAKO AKO VY

Zariadenie TOPDON BT300P váži len niečo vyše 1 kg a funguje na cestách rovnako ako vy. Budete pripravení vykonať servisný zásah na ceste, v servise a dokonca aj neskoro v noci, aby ste pomohli susedovi.