Phoenix ELITE

1710,00 s DPH (1425,00 bez DPH)

TOPDON Phoenix Elite je vybavený 10,1″ LCD displejom, 4 GB RAM, 64 GB ROM, 2,0 GHz štvorjadrovým procesorom a operačným systémom Android 10.0. Zariadenie Phoenix Elite ponúka cloudové programovanie pre 6 značiek automobilov a je vybavené bezdrôtovými funkciami VCI a CAN-FD na pripojenie najnovších vozidiel.

Phoenix Elite je diagnostický skener profesionálnej triedy, ktorý poskytuje kvalitu na úrovni OE.

Jeho funkcia topológie poskytuje technikom jasný obraz o automobilových systémoch a umožňuje im rýchlo nájsť komunikačné problémy alebo identifikovať chybové kódy.

Tento nástroj dokáže vykonávať aktívne testovanie, kódovanie, inicializáciu, resetovanie pamäte a mnoho ďalšieho.

Aktualizácia a 24-mesačná záruka

Kategória:
Popis

TOPDON PHOENIX ELITE – PROFESIONÁLNY DIAGNOSTICKÝ PRÍSTROJ

FUNKCIE

  • Pripojením k najnovším vozidlám a technológiám spĺňa zariadenie Phoenix Elite všetky najnovšie požiadavky na sieťovú komunikáciu vozidiel.
  • Zariadenie Phoenix Elite sa dodáva s aktualizovaným VCI kompatibilným s protokolom CANFD, vďaka čomu je nepostrádateľný pri práci s najmodernejšími vozidlami.
  • Všetky údaje v jednom zobrazení
  • Topologická mapa poskytujúca jasný obraz o súvisiacich systémoch a stave vozidla – Jasne definované usporiadanie siete CAN
  • Diagnostika komunikačných problémov na prvý pohľad
  • Farebne označené mapovanie stavu komunikácie každého modulu
  • Aktívne testy, špeciálne funkcie, kódovanie, inicializácia a resetovanie pamäte
  • Riadené funkcie pre vozidlá VAG
  • Postupný diagnostický proces založený na kódoch pre vozidlá VW a Audi
  • Programovanie na báze cloudu: podporovaných je 6 značiek Benz, BMW, Audi, Škoda, Seat a VW.   Rozšírenie pokrytia o kalibrácie ADAS.

Phoenix Elite nie je len diagnostický nástroj, ale umožňuje rozšíriť vaše možnosti. Rozšírením tabletu o kalibráciu ADAS a pridaním potrebných cieľov môžete svoj výkonný analytický nástroj premeniť na kalibračnú stanicu ADAS. Vytvorte pre seba úplne nový zdroj príjmov.

Správy pred a po

Zobrazte a preukážte správy pred a po. Funkcia Phoenix Elite Pred-Scan a Po-Scan umožňuje technikovi zaznamenať kódy pred opravou. To umožňuje predloženie zákazníkovi alebo poisťovni na schválenie opravy. Po dokončení opravy je možné kódy vymazať a spustiť správu po skenovaní, ktorá preukáže, že všetky kódy sú vymazané a vozidlo je v poriadku.

Auto VIN vozidla a autodetekcia

Už nemusíte vyberať značku a modelový rok, Phoenix Elite dokáže automaticky zachytiť číslo VIN vozidla a určiť všetky relevantné informácie na automatické vyplnenie vozidla. Šetrí čas obsluhy a zabraňuje chybám.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE – PHOENIX ELITE

Displej: 10,1-palcový LCD, 1280 * 800 CPU 4-jadrový, 2,0 GHz Systém: Android 10.0 RAM: 4G, 64G ROM Batéria: 12 000 mAh / 3,8 V Prevádzkové napätie: 9 ~ 18 V Teplota skladovania: -20 ℃ ~ 60 ℃(-4℉ ~ 140℉) Prevádzková teplota: 0 ℃~50 ℃(32℉~122℉) Rozmery: 278*191*48 mm (10,94*7,52*1,89″) Veľkosť balenia: 468*320*143 mm (18,43*12,60*5,63″) Čistá hmotnosť: 1,6 kg

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE – KONEKTOR VCI

Prevádzková teplota: -10 ℃ až 50 ℃(14℉ až 122℉) Prevádzkové napätie: 9 až 18 V Pracovný prúd: 150 mA Rozmery: 127 x 82 x 36 mm(5 x 3,22 x 1,42″) Nový podporovaný protokol: CANFD

ZOZNAM BALENIA

1 * Phoenix Elite 1 * VCI Dongle 1 * Adaptér OBDI BOX Line transfer 1 * Predlžovací kábel OBDII 1 * Kábel do zapaľovača 1 * Kábel USB typu C 1 * Sada svoriek batérie / káblov 1 * Adaptér 1 * Návod na použitie 1 * Obálka s heslom 10* Súprava káblov adaptéra bez 16-kolíkového adaptéra (NN-14+16, BZ-38, TA-17, TA-22, G/V-12, B-20, CR-6, HA-3, M/H -12+16, FT-3) 4* Poistka (φ5*20 mm) 2* Poistka (φ6*30 mm) 1* Programovací kábel BMW F-Chassis Návod na použitie

ZÁRUKA A AKTUALIZÁCIE

Dvojročná záruka

Dva roky bezplatných aktualizácií.

 

 

Phoenix Elite je diagnostický skener profesionálnej triedy s funkciami na úrovni OE. Vďaka 10,1″ LCD displeju, štvorjadrovému procesoru s frekvenciou 2,0 GHz a operačnému systému Android 10 ponúka rýchle a presné diagnostické funkcie. Jeho funkcia topológie poskytuje technikom jasný obraz o systémoch automobilových snímačov, čo im umožňuje rýchlo nájsť problémy s komunikáciou alebo identifikovať chybové kódy. Elite ponúka programovanie v cloude a online kódovanie pre rôzne značky. Tento nástroj dokáže vykonávať aktívne testovanie, kódovanie, inicializáciu, resetovanie pamäte a mnoho ďalšieho.

PRIPOJENIE K NAJNOVŠÍM VOZIDLÁM

Komunikácia s vozidlom je rozšírená o väčšinu najnovších komunikačných protokolov. Zariadenie Phoenix Elite je vybavené bezdrôtovými funkciami VCI a CAN-FD.

 

 

 

VŠETKY ÚDAJE NA JEDNEJ OBRAZOVKE

-Mapovanie topológie zobrazuje súvisiace systémy vozidla a sieť CAN. -Okamžitá diagnostika problémov s komunikáciou. – Farebné mapovanie stavu komunikácie každého modulu. -ponúka aktívne testovanie, špeciálne funkcie, kódovanie, inicializáciu a resetovanie pamäte.

 

 

RIADENÉ FUNKCIE PRE VOZIDLÁ VAG

Kódované diagnostické postupy krok za krokom pre vozidlá VW a Audi.

 

 

 

 

VIN VOZIDLA A AUTODETEKCIA

Phoenix Elite automaticky zachytí číslo VIN vozidla a vyhľadá všetky relevantné informácie o vozidle. Pomocou tejto funkcie ušetríte čas a vyhnete sa chybám.

 

 

 

SPRÁVY PRED SKENOVANÍM A PO SKENOVANÍ

Funkcie pred skenovaním a po skenovaní umožňujú technikovi zaznamenať kódy pred opravou. To umožní poskytnúť kópie poisťovniam a zákazníkom na schválenie opravy. Po dokončení opravy sa môže zaznamenať správa po skenovaní, v ktorej sa uvedie, že všetky kódy sú čisté a vozidlo je v dobrom stave.

 

 

 

ROZŠÍRTE SVOJE MOŽNOSTI POMOCOU KALIBRÁCIE ADAS

Okrem diagnostiky prináša Phoenix Elite do automobilovej dielne aj možnosti ADAS. Stiahnite si aktualizácie ADAS a skombinujte ich so systémom Phoenix ADAS, čím premeníte svoj prístroj Phoenix Elite na kalibračnú stanicu a vytvoríte nový zdroj príjmov pre automobilové dielne.