PHOENIX LITE 2

Original price was: 820,00€.Current price is: 787,20€. s DPH (656,00 bez DPH)

Phoenix Lite 2 je nový kompaktný analytický nástroj profesionálnej triedy od spoločnosti TOPDON. Tento nástroj je navrhnutý tak, aby bol zjednodušený a nasaditeľný. Keď majú technici prácu mimo dielne alebo je potrebné rýchlo vyriešiť úlohy, Phoenix Lite 2 túto úlohu zvládne.

Vďaka robustnému rozsahu špeciálnych funkcií, in-line kódovaniu a širokému záberu vozidiel tento univerzálny analytický nástroj rýchlejšie odstraňuje chyby. Vytvárajte najkomplexnejšie diagnostické správy vďaka pokročilým funkciám skenovania a kompatibilite s testom batérie cez Bluetooth. S prístrojom Phoenix Lite 2 zvládnete viac za kratší čas.

Kategória:
Popis

Topdon Phoenix Lite 2, multiznačkový diagnostický kufor OBD2, dotykový displej, Wifi, Bluetooth, veľmi účinný.

Phoenix Lite 2 je nový kompaktný analytický prístroj profesionálnej úrovne od spoločnosti TOPDON. Tento nástroj je navrhnutý tak, aby bol zjednodušený a nasaditeľný. Keď majú technici prácu mimo dielne alebo je potrebné rýchlo vyriešiť úlohy, Phoenix Lite 2 je na túto úlohu pripravený.

Vďaka robustnej škále špeciálnych funkcií, in-line kódovaniu a širokému záberu vozidiel tento všestranný analytický nástroj rýchlejšie objasňuje úlohy. Vytvárajte najkomplexnejšie diagnostické správy vďaka pokročilým funkciám skenovania a kompatibilite s testom batérie cez Bluetooth. S prístrojom Phoenix Lite 2 zvládnete viac za kratší čas.

Špecifikácie Phoenix Lite 2

 • Displej LCD 8 palcov, 1280*800 pixelov
 • CPU 4-jadrový procesor, 2,0 GHz
 • Operačný systém Android 10.0
 • PAMÄŤ RAM 2G
 • ROM 32/64G
 • Batéria 12600 mAh / 3,8 V (testovaná výdrž až 24 hodín pri zapnutej obrazovke)
 • Prevádzkové napätie 9 ~ 18 V
 • Teplota skladovania -20 ℃ až 60 ℃(-4℉ až 140℉)
 • Pracovná teplota 0 ℃ až 50 ℃(32℉ až 122℉)
 • Rozmery výrobku 258*183*50,5 mm (10,2*7,2*2 palca)
 • Rozmery balenia 468*320*143 mm (18,4*12,6*5,6 palca)
 • Čistá hmotnosť 1184,5 g
 • Viacjazyčná podpora 24 jazykov Angličtina, nemčina, španielčina, francúzština, taliančina, japončina, portugalčina, ruština, poľština, turečtina, holandčina, maďarčina, čínština (tradičná), kórejčina, fínčina, gréčtina, slovenčina, rumunčina, arabčina, chorvátčina, slovinčina, čeština, dánčina, nórčina

Špecifikácie MDCI Lite

 • Pracovná teplota -10 ℃~50 ℃(14℉~122℉)
 • Prevádzkové napätie 9~18 V
 • Pracovný prúd ≦ 130 mA
 • Rozmery 81,3*51,0*31,0 mm(3,2*2,0*1,2 palca)

 

 

Prispôsobte si svoje vozidlo pomocou online kódovania

Phoenix Lite 2 podporuje online kódovanie pre vozidlá BENZ, BMW, PORSCHE, VW, AUDI, SEAT a ďalšie. To umožňuje po výmene spárovať a kódovať nové riadiace jednotky alebo odomknúť skryté funkcie, čo vášmu vozidlu poskytne viac možností.

 

 

 

Pokyny VAG krok za krokom

Zariadenie Phoenix Lite 2, vybavené funkciou VAG Guidance pre vozidlá VW, AUDI, SKODA a SEAT, vás môže viesť pri operáciách pomocou pokynov krok za krokom a pomáha vám zrušiť bezpečnostný prístupový kód a čísla kanálov na vykonanie porovnania, kalibrácie a základných nastavení. alebo parametrov, čím účinne zefektívňuje diagnostický proces.

 

 

 

Viac ako 28 služieb údržby

Zariadenie Phoenix Lite 2 dokáže splniť takmer všetky vaše potreby, pretože ponúka 28 služieb údržby pre spotrebné značky, čo je ideálna voľba pre majiteľov autoservisov a profesionálnych technikov.

Poznámka: Ďalšie špeciálne funkcie nájdete v ponuke špeciálnych funkcií: Scan>Make>System>Special Features Menu.

 

 

 

Pokrytie viac ako 200 značiek vozidiel

Phoenix Lite 2 umožňuje profesionálnym technikom vykonávať viac práce s prístupom k automobilovému pokrytiu pre viac ako 200 značiek vozidiel vrátane GM, FORD, Chrysler, Benz, BMW a ďalších.

 

 

 

 

 

Obojsmerné testovanie na presnú identifikáciu problému

Vďaka obojsmerným funkciám môže Phoenix Lite 2 vykonávať jedinečné individuálne testy aktuátorov, aby zistil, či aktuátor pracuje správne. Možnosti zahŕňajú vstrekovače paliva, čerpadlá chladiacej kvapaliny, okná, stierače a ďalšie.

 

 

 

 

Úplná diagnostika systému na úrovni OE

Phoenix Lite 2 umožňuje zákazníkom hlbšie preniknúť do všetkých systémov vrátane motora, prevodovky, airbagov, ABS, ESP, TPMS, imobilizéra, mostíka, riadenia, rádia, klimatizácie a ďalších systémov.

 

 

 

 

 

Jednoduchšia práca so zariadením Phoenix Lite 2

Zariadenie Phoenix Lite 2 ľahko číta a odstraňuje chybové kódy. Používatelia môžu rýchlo zistiť chybové kódy vo všetkých systémoch a vymazať ich jediným kliknutím.

 

 

 

 

 

 

Jednoduchšia práca so zariadením Phoenix Lite 2

Ukladajte dátové toky na kedykoľvek možnú referenciu. Údaje sa zobrazia v prehľadnom grafe, ktorý používateľom pomáha intuitívne pozorovať zmeny údajov v čase a zobrazí až 12 tokov údajov na jednej obrazovke.

 

 

 

 

 

Prístup k bráne FCA

Phoenix Lite 2 poskytuje prístup k bráne FCA Gateway na rozšírenú diagnostiku, ako je odstraňovanie DTC, obojsmerná kontrola, resetovanie oleja, resetovanie SAS a ďalšie špeciálne funkcie vo vozidlách FCA (Chrysler, Dodge, Jeep a ďalšie).

 

 

 

 

 

Získanie informácií o vozidle v priebehu niekoľkých sekúnd

Funkcia AutoVIN umožňuje zariadeniu Phoenix Lite 2 automaticky zhromažďovať dôležité informácie o vozidle vrátane značky, modelu a roku výroby, čím sa skracuje čas diagnostiky.

 

 

 

 

 

Bezdrôtová diagnostika Bluetooth

S bezdrôtovým VCI pripojeným k vozidlu nie je technik viazaný na káblové pripojenie. Tento bezdrôtový VCI dáva technikom možnosť diagnostikovať a kódovať, pokiaľ sú v dosahu Bluetooth VCI.

 

 

 

 

 

Rozšírte svoje možnosti s BTMobile Pros

Používatelia môžu skombinovať Lite 2 s najnovším analyzátorom batérií TOPDON, BTMobile Pros, a bezdrôtovo tak monitorovať stav batérie vozidla. Toto zariadenie premení prístroj Phoenix Lite 2 na špičkový nástroj na testovanie batérií.