PHOENIX SMART

2200,00 s DPH (1833,33 bez DPH)

Katalógové číslo: phoenix-smart Kategória:
Popis

PHOENIX SMART

Phoenix Smart od spoločnosti TOPDON je inteligentný diagnostický nástroj s 10,1-palcovým LCD displejom, 4G RAM a 128G ROM, 2,0GHz štvorjadrovým procesorom a operačným systémom Android 10.0. Podporuje cloudové programovanie pre viac ako 13 značiek automobilov a dodáva sa s Phoenix MDCI Pro, ktorý podporuje protokoly J2534, DoIP, CanFD, D-PDU a RP1210.

 

Možno ho rozšíriť o súpravu HD pre ťažké nákladné vozidlá alebo súpravu EV pre elektromobily.

Popis

Phoenix Smart® je súčasťou novej generácie inteligentných diagnostických nástrojov od spoločnosti TOPDON. Tento nástroj vybavený štvorjadrovými procesormi a 10,1″ HD dotykovým displejom umožňuje diagnostikovať chybové kódy a kódy porúch jediným kliknutím. Jeho 12 000 mAh batéria dokáže pracovať celý deň bez obáv zo straty energie. Phoenix Smart podporuje aj online programovanie pre viac ako 9 značiek automobilov a obsahuje 2 roky bezplatných aktualizácií softvéru. V kombinácii so skenerom MDCI Pro vám tento skener poskytuje bezprecedentné pokrytie, inteligentnú diagnostiku a širokú škálu funkcií údržby.

 

FUNKCIE

Phoenix Smart podporuje úplnú diagnostiku systémových porúch pre viac ako 200 značiek vozidiel. Nástroj ponúka diagnostiku na úrovni OE pre ázijské, americké, európske a väčšinu modelov.

Phoenix Smart podporuje cloudové funkcie programovania pre viac ako 9 značiek automobilov, napríklad Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen (Audi/Skoda/Seat), Porsche, Land Rover/Jaguar, Nissan, Subaru, Renault a mnoho ďalších!

Zariadenie Phoenix Smart od spoločnosti TOPDON sa dodáva so systémom Phoenix MDCI Pro, VCI, ktorý podporuje protokoly J2534, DoIP, CanFD, D-PDU a RP1210.

Softvér Phoenix Smart obsahuje intuitívne vedené postupy krok za krokom na základe kódu vozidiel Volkswagen, Audi, Škoda a SEAT.

Tento pokročilý diagnostický nástroj podporuje prístup k bráne FCA, čo umožňuje pracovať s najmodernejšími značkami a nastavovať chránené funkcie.

Phoenix Smart využíva mapovanie topológie a zobrazuje celý systém snímačov vozidla. Surové údaje sa transformujú do prehľadnej grafiky, takže technici môžu vidieť kompletný stav systému vozidla a priamo riešiť problémy s vozidlom.

Pomocou aplikácie Phoenix Smart môžu používatelia odblokovať špeciálne funkcie a nastavenia vozidla. Medzi pokročilé funkcie patrí aktivácia pohyblivého videa prostredníctvom DVD alebo USB, deaktivácia bezpečnostných pásov, osvetlenie a mnoho ďalších možností. Použiteľné pre vozidlá značiek Audi, Volkswagen, BMW, Porsche, Toyota atď.

Poskytnite svojim zákazníkom viac s kalibráciou ADAS od spoločnosti TOPDON. Použite zariadenie Phoenix Smart a skombinujte ho s balíkom TOPDON Phoenix ADAS Mobile na jednoduchú kalibráciu komplexných asistenčných funkcií vodiča.

FUNKCIE

Displej: 10,1-palcový LCD displej, 1280 * 800

Procesor: 4-jadrový procesor, 2,0 GHz

Android 10.0

RAM: 4 G, 128 G ROM

Batéria: 12 000 mAh / 3,8 V

Prevádzkové napätie: 9 ~ 18 V

Teplota skladovania: -20 ℃ ~ 60 ℃(-4℉ ~ 140℉)

Prevádzková teplota: 0 ℃~50 ℃(32℉~122℉)

Rozmery: 278*191*48 mm (10,94*7,52*1,89 palca)

Veľkosť balenia: 468*320*143 mm (18,43*12,60*5,63 palca)

Čistá hmotnosť: 1455 g

Viacjazyčná podpora

ZOZNAM BALÍKOV

1 * Inteligentný tablet Phoenix

1 * Kľúč VCI (J2534)

1 * Prenosová linka adaptéra OBDI

1 * predlžovací kábel OBDII

1 * Kábel do cigaretového zapaľovača

1 * Kábel typu C na USB

1 * sada svoriek/káblov batérie

1 * sieťový adaptér

1 * používateľská príručka

1 * obálka s heslom

1 * sada káblov adaptéra bez 16-kolíkového konektora

ZÁRUKA A AKTUALIZÁCIE

Záruka 2 roky

2 roky aktualizácií

Zariadenie Phoenix Smart® je súčasťou novej generácie inteligentných diagnostických nástrojov spoločnosti TOPDON. Tento nástroj vybavený štvorjadrovými procesormi a 10,1-palcovým dotykovým HD displejom umožňuje diagnostikovať chybové kódy jediným kliknutím. Jeho 12600mAh batéria dokáže pracovať celý deň bez obáv zo straty energie. Zariadenie Phoenix Smart podporuje aj cloudové programovanie pre viac ako 13 značiek automobilov a obsahuje 2 roky bezplatných aktualizácií softvéru. V kombinácii so skenerom MDCI Pro vám tento skener poskytuje bezprecedentné pokrytie, inteligentnú diagnostiku a širokú škálu funkcií údržby.

ŠIROKÉ POKRYTIE A KOMPLEXNÁ DATABÁZA

Phoenix Smart podporuje úplnú diagnostiku porúch systému pre viac ako 200 značiek vozidiel. Nástroj ponúka diagnostiku na úrovni OE pre najobľúbenejšie ázijské, americké a európske modely, ako aj mnohé ďalšie modely vozidiel.

ONLINE FUNKCIE PROGRAMOVANIA A KÓDOVANIA

Phoenix Smart obsahuje funkcie online kódovania pre Audi, BMW, Porsche a ďalších výrobcov automobilov.

Podporuje cloudové funkcie programovania pre viac ako 13 značiek automobilov.

 

PHOENIX MDCI PRO VÁM PONÚKA

Zariadenie Phoenix Smart od spoločnosti TOPDON sa dodáva s Phoenix MDCI Pro, VCI, ktoré podporuje protokoly J2534, DoIP, CanFD, D-PDU a RP1210.

Bezkonkurenčné pokrytie tohto MDCI Pro vám umožňuje ponúkať služby na úrovni OE pre novšie a modernejšie vozidlá. So zariadením Phoenix MDCI Pro už nikdy nebudete musieť využívať externé služby!

 

POSTUPY KROK ZA KROKOM

Riadené postupy a funkcie zjednodušujú proces opravy. Postupujte podľa pokynov pre jednoduché a pohodlné používanie, vhodné pre vozidlá VW, Audi, Škoda a SEAT.

 

ZOBRAZENIE VŠETKÝCH CHYBOVÝCH KÓDOV NA JEDNEJ OBRAZOVKE

Mapovanie Phoenix Smart využíva topológiu a zobrazuje celý systém vozidla.

Surové údaje sa transformujú do prehľadnej grafiky, takže technici môžu vidieť kompletný stav systému vozidla a priamo riešiť problémy s vozidlom.

 

PRÍSTUP K BRÁNE FCA

Tento pokročilý diagnostický nástroj podporuje FCA Gateway Access, čo používateľom umožňuje pracovať s najmodernejšími vozidlami a nastavovať chránené funkcie.

 

ROBIŤ VIAC SO ŠPECIÁLNYMI NASTAVENIAMI

Pomocou aplikácie Phoenix Smart môžu používatelia odomknúť špeciálne funkcie a nastavenia vo vozidlách. Medzi tieto pokročilé funkcie patrí aktivácia videa s pohybom prostredníctvom DVD alebo USB, deaktivácia výstražného svetla bezpečnostných pásov atď. Použiteľné pre vozidlá značiek ako Audi, VW, BMW, Porsche, Toyota a ďalšie!

 

KOMPATIBILITA SO SYSTÉMOM ADAS

Ponúkajte zákazníkom služby na požiadanie so zariadením Phoenix Smart. Kombinujte Phoenix Smart s balíkom Phoenix Mobile ADAS od spoločnosti TOPDON a kalibrujte komplexné asistenčné funkcie vodiča.

Keďže softvér ADAS sa v moderných vozidlách stáva čoraz bežnejším, dopyt po rekalibrácii ADAS sa bude len zvyšovať. Uspokojte tento rastúci dopyt s istotou.

 

Rozdiel medzi ELITE a SMART

Rozdiel medzi Phoenix ELITE a Phoenix SMART spočíva v online pokrytí aktualizácií ECU: 4 značky pre ELITE v porovnaní so 14 značkami pre SMART a predovšetkým v tom, že skriňa nie je pri ELITE