0%

T – NINJA BOX

800,00 s DPH (666,67 bez DPH)

T-Ninja Box je nový programovací nástroj spoločnosti TOPDON pre kľúče od automobilov a imobilizéry. Tento výkonný nástroj umožňuje používateľom čítať a zapisovať údaje z čipov kľúčov, generovať špeciálne kľúče a mnoho ďalšieho!a T-Ninja Box est le nouvel outil de programmation de TOPDON pour les clés de voiture et le système d’immobilisation. Cet outil puissant permet aux utilisateurs de lire et d’écrire des données de puces clés, de générer des clés spéciales, et bien plus encore !

Kategória:
Popis

 

VAŠA VOĽBA KOMPATIBILITY A POKRYTIA

S T-Ninja Box získate najkomplexnejšiu databázu modelov vozidiel amerických, európskych a ázijských značiek, ako sú Volkswagen, Audi, Škoda, SEAT, BMW, Mercedes-Benz, Toyota a ďalšie. Tento najmodernejší programovací nástroj je kompatibilný so všetkými hlavnými výrobcami ECU, MCU a EEPROM. Pokrytie zahŕňa Atmel, ST, MicroChip, Renesas R32C, NEC a mnoho ďalších.

PRIEBEŽNÉ AKTUALIZÁCIE A VČASNÁ PODPORA

Spoločnosť TOPDON neustále aktualizuje svoju databázu s cieľom zahrnúť viac modelov vozidiel a nové funkcie, aby používateľom poskytla spoľahlivé a dlhodobo fungujúce nástroje, ktoré časom nezastarávajú.

Spoločnosť TOPDON tiež ponúka rýchlu a kvalitnú technickú podporu, ktorá zákazníkom pomáha vykonávať zložité funkcie s ich nástrojmi TOPDON. Naši pracovníci technickej podpory sú vždy k dispozícii, aby používateľom poskytli jasné a aktuálne návody na obsluhu a pomohli im vyriešiť prípadné technické problémy.

EFEKTÍVNE, RÝCHLE, PRESNÉ A MULTIFUNKČNÉ

A.Čítanie a zápis čipu motora Volkswagen UDS štvrtej generácie.

  1. Výmena motora pre vozidlá Volkswagen a Audi platformy MQB.
  2. Výmena prístrojov a stĺpika riadenia (Nie je potrebný prístup k pôvodným údajom motora. Namiesto toho ich možno načítať priamo z kľúča).
  3. Výmena EZS na modeloch Audi štvrtej generácie, komfortného riadiaceho modulu a čipu KESSY. (K dispozícii aj v prípade straty všetkých kľúčov).
  4. Výmena prevodovky Audi piatej generácie.
  5. Podporuje viac ako 170 ECU motorov Bosch, viac ako 20 ECU motorov Siemens, 20 typov ECU prevodoviek bez škrupinovej kópie v režime BENCH.

POKROČILÉ FUNKCIE

T-Ninja Box podporuje širokú škálu pokročilých funkcií, vďaka ktorým majú používatelia prístup k dôležitým funkciám vrátane párovania infračervených kľúčov Mercedes-Benz, čítania a zápisu zámkov, troch generácií čistenia prázdneho motorového počítača, štyroch generácií klonovania motorového počítača, štyroch generácií kopírovania počítača FDCT a 9-stupňovej prevodovky.

NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI

Toto pokročilé programovacie zariadenie pracuje s najbežnejšími systémami IMMO, ako sú motor, automatická prevodovka, prístroje, CAS, karoséria a systémy zámkov.

KOMPATIBILNÉ SO SÉRIOU TOPDON PHOENIX

T-Ninja Box je kompatibilný so sériou skenerov Phoenix, čo je dokonalý doplnkový nástroj, ktorý ešte viac rozšíri vaše diagnostické možnosti! Tento ľahko použiteľný nástroj ponúka jednoduché, intuitívne pripojenie bez potreby prepojenia! Podporuje porovnanie alebo kopírovanie výmeny motora BMW, porovnanie výmeny systému IMMO, porovnanie kľúča, vymazanie prevodového počítača a ďalšie.

8