ULTRADIAG

750,00 s DPH (625,00 bez DPH)

Nástroj na diagnostiku a programovanie kľúč 2 v 1

TOPDON UltraDiag je plnohodnotný diagnostický nástroj s ďalšími funkciami na programovanie dodatočných kľúčov. UltraDiag dokáže spustiť všetky funkcie OBD2, má prístup k ôsmim bežne používaným službám údržby a podporuje úplnú diagnostiku systému pre viac ako 60 značiek automobilov na celom svete.

Určené pre profesionálov.

Popis

TOPDON UltraDiag je plnohodnotný diagnostický nástroj s ďalšími funkciami na programovanie dodatočných kľúčov. UltraDiag dokáže spustiť všetky funkcie OBD2, má prístup k ôsmim bežne používaným službám údržby a podporuje úplnú diagnostiku systému pre viac ako 60 značiek automobilov na celom svete. Ak prejdeme k pokročilejším funkciám, diagnostický skener obsahuje funkcie, ako je knižnica opravárenských údajov na rýchle spustenie opravy vozidla a obojsmerné príkazy na presnú lokalizáciu chybných dielov. Tento výkonný nástroj dokáže porovnať kľúče a pracovať s kľúčmi od vozidla a imobilizérmi. Medzi funkcie patrí čítanie kódu PIN, učenie kľúčov, učenie diaľkového ovládania a všetkých stratených kľúčov. Tieto funkcie programovania kľúčov zvyšujú všestrannosť a otvárajú mnohé nové zdroje príjmov. Ideálny nástroj pre opravovne a zámočníkov.

Popis produktu

A: Osempalcová dotyková obrazovka

B: Tlačidlo Reset

C: Tlačidlo napájania

D: 3,5 mm audio port

E: Port RJ45 F: Port USB typu A

G: vstupný port jednosmerného prúdu (12 V, 2 A)

H: Port HDMI

I: Port USB typu C

J: Tlačidlo na snímanie obrazovky

K: Mikrofón

L: Rozširujúci slot na TF kartu

M: Objektív fotoaparátu

N: slot VCI

O: Zvukový reproduktor

P: Skladací stojan

 

 

Diagnostika

Úplná diagnostika systému pre viac ako 60 značiek

Získajte kompletnú diagnostickú správu pre viac ako 60 rôznych značiek vozidiel pomocou skenera UltraDiag. Tento výkonný nástroj umožňuje vykonať kompletnú analýzu všetkých systémov vozidla vrátane motora, prevodovky, airbagov, ABS, ESP, TPMS, imobilizéra, brány, riadenia, rádia a klimatizácie. Získate prístup ku všetkým informáciám, ktoré potrebujete na zabezpečenie bezproblémového chodu vozidla. Už žiadne dohady – skener UltraDiag vám poskytne kompletný obraz o stave vášho vozidla.

 

 

Obojsmerné ovládanie

Skener UltraDiag má prístup k subsystémom a komponentom špecifickým pre vozidlo, ktoré poháňajú aktuátory na vykonávanie konkrétnej funkcie. Tým sa určuje integrita systému alebo dielov, čo používateľom umožňuje presnejšie analyzovať a lokalizovať chybné diely. Obojsmerné ovládanie zahŕňa vstrekovače paliva, čerpadlá chladiacej kvapaliny, okná, stierače atď.

 

 

 

Údržba

8 funkcií resetovania

UltraDiag ponúka osem najčastejšie používaných funkcií resetovania pre osobné automobily: resetovanie oleja, adaptácia škrtiacej klapky, resetovanie EPB, resetovanie uhla riadenia, regenerácia DPF, prečistenie ABS, resetovanie BMS a resetovanie airbagov.

Reset oleja Regenerácia DPF
Prispôsobenie škrtiacej klapky Vypustenie ABS
Resetovanie EPB Reset BMS
Reset uhla riadenia Resetovanie airbagu

 

IMMO

Naprogramujte kľúče od vozidla bez námahy

Odomknite plný potenciál svojho UltraDiag pomocou nášho doplnku na programovanie kľúčov. Toto rozšírenie, ktoré je kompatibilné s viac ako 40 značkami vozidiel, ponúka celý rad funkcií, ako je počítanie kľúčov, čítanie PIN kódu, učenie kľúčov, učenie diaľkového ovládania, vymazanie kľúčov a strata všetkých kľúčov. S týmto výkonným nástrojom na programovanie kľúčov môžete ľahko riešiť širokú škálu zámočníckych prác v automobilovom priemysle.

Knižnica

Knižnica údajov o opravách

Sprievodca opravou OBD2 DTC dokáže zobraziť definície chybových kódov a ponúknuť rady, ako vykonať opravu.

Sprievodca opravou DTC

Sprievodca opravou DTC

Maximalizujte svoje diagnostické možnosti pomocou programu TOPDON UltraDiag a jeho sprievodcu opravou DTC. Ľahko diagnostikujte problémy s vozidlom a získajte rady na opravu vďaka definíciám chybových kódov pre všetky systémy v prístroji. To zahŕňa aj prístrojové panely a klimatizačné systémy. UltraDiag, ktorý je kompatibilný s modelmi Chrysler/Dodge/Jeep/Fiat 2010-2014 a je rozšíriteľný o priebežné aktualizácie, je základným nástrojom pre každého technika alebo domáceho majstra.

 

 

 

 

1) Prečítajte si DTC
2) Vymazanie DTC
3) Živé údaje
4) Stav monitora prípravy I/M
5) Zobrazenie údajov zmrazeného snímku
6) Test snímača O2
7) Test palubného monitora
8) Test odparovania
9) Čítanie informácií o vozidle
10) Vyhľadávanie DTC

 

 

 

Diagnostika

Profesionálna čítačka kódov OBD2

Pomocou plnohodnotnej čítačky kódov OBD2 môžete rýchlo identifikovať a vyriešiť problémy s emisným systémom vášho vozidla. UltraDiag podporuje celý rad kľúčových funkcií vrátane vyhľadávania DTC, živých údajov, údajov o zmrazení a ďalších. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny mechanik alebo domáci majster, UltraDiag je dokonalým nástrojom na zlepšenie diagnostiky emisií.

Efektívna diagnostika vozidla je s programom UltraDiag jednoduchá

UltraDiag je diagnostický nástroj, ktorý dokáže zlepšiť účinnosť diagnostiky vozidiel. Je vybavený magnetickým VCI na jednoduché ukladanie a pripája sa k vozidlám prostredníctvom Bluetooth pre maximálnu flexibilitu. Nástroj je vybavený funkciami AutoVIN a AutoScan, ktoré môžu zefektívniť proces opravy a ušetriť čas.

AutoVIN a AutoScan: zjednodušené pre väčšie pohodlie

UltraDiag je dodávaný s funkciami AutoVIN a AutoScan, ktoré zjednodušujú postup opravy a šetria čas potrebný na diagnostiku. AutoVIN automaticky identifikuje informácie o vozidle, ako je značka, model a rok výroby. Funkcia AutoScan zisťuje všetky systémy vozidla a jednoducho vyhľadáva DTC.

Bezdrôtová diagnostika Bluetooth VCI

UltraDiag sa dodáva s magnetickým VCI, ktorý sa pripevňuje na zadnú stranu tabletu na jednoduché uskladnenie. Pripojenie VCI k vozidlám prostredníctvom rozhrania Bluetooth poskytuje používateľom maximálnu diagnostickú flexibilitu.

Vylepšený hardvér pre väčšie pohodlie a výkon

Vylepšený hardvér pre väčšie pohodlie a výkon UltraDiag je vybavený batériou s dlhou životnosťou 10 000 mAh, ktorá technikom ušetrí opakované dobíjanie počas dňa.

Chcete spustiť test batérie?

Používatelia môžu UltraDiag spárovať s najnovším analyzátorom batérií TOPDON BTMobile Pros a bezdrôtovo monitorovať stav batérie vozidla. Toto spárovanie premení UltraDiag na high-tech nástroj na testovanie batérií.